IT analytik, který rozumí databázím i zákazníkům

Pokud Vám databáze nejsou cizí, dovedete uřídit projekt a komunikovat s klientem v angličtině, moc rádi Vás poznáme.

Děkujeme za otevření inzerátu. Je možné, že jste pracovali jako analytik, databázový specialista, UX designér či vývojář. Pro nás je důležité, abyste měli analytické myšlení, znali základy SQL a chtěli se zdokonalit v databázích.

Jakmile vyhodnotíte požadavky zákazníka, bude na Vás, abyste vytvořili návrh aplikace, která splní jeho očekávání. Nemusíte být žádný UX guru – o to se mohou postarat další členové týmu – ale měli byste zvládnout propojit jednotlivé komponenty a obrazovky.

Jestli víte, co je serverwebová služba a databáze, pokračujte prosím rovnou k benefitům a nezapomeňte nám na sebe poslat kontakt.

Na co se můžete těšit

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.

Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. No a park máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a rozvíjet se v IT, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.

More about the job

Požadované vzdělání:

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky:

Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna, Sdílené auto, Lekce angličtiny

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Adresa:

Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika
Logo

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.

HR

Do you want to discuss it?

Contact Anna Bykadorova

KONTAKT

Сhcete u nás
pracovat?

Spojte se s námi

Atmoskop

Prohlédněte si, co říkají vaši budoucí kolegové

RECENZE ZAMĚSTNANCŮ

    I agree to the processing of personal data according to GDPR

    Upload CV (.pdf, .docx)

    Upload cover letter (.pdf, .docx)