Android developer, kterého zajímá Internet of Things

Chcete se stát expertem na mobilní aplikace?

Gratulujeme, právě jste prošli prvním kolem, protože většina lidí by na takový titulek vůbec neklikla. Pojďme si ho rozebrat, abyste se o své budoucnosti dozvěděli co nejvíc.

 

Android – jak asi správně chápete, nehledáme robota, ale skutečného člověka, který zná platformu Android a orientuje se ve vývoji mobilních aplikací.

Developer – na to, abyste dovedli vytvořit úspěšnou aplikaci, nestačí jen hrát hry na mobilu. Jednoznačně oceníme to, že jste zběhlí v programování a nepřekvapí vás jazyk Java.

Kterého – zájmeno. Bez něj věta nedává smysl.

Zajímá – důležité slovo, protože se stanete součástí týmu technologických nadšenců a určitě se budete cítit lépe, pokud vás baví řešit aktuální trendy v IT, sdílet své znalosti s ostatními a učit se od sebe navzájem.

Internet of Things – tím se lišíme od běžných firem. Vyvíjíme totiž nejen software, ale i chytrý hardware, takže u nás mimo nesmyslně velkých monitorů narazíte také na 3D tiskárny, chytré koloběžky, sekačky, pumpy nebo třeba sledovací zařízení pro zvířata.

Jako vývojář mobilní aplikace budete s kolegy řešit nejen to, aby aplikace fungovala sama o sobě, ale také aby zařízení k ní připojené dělalo to, co se od něj chce. (Zní to jasně, ale divili byste se, co se stane, když se v kanceláři vzbouří robotická sekačka…)

Už se vidíte v našem týmu? Přečtěte si, co vám můžeme nabídnout.

Na co se můžete těšit?

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc prací na dálku a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu, Volkswagen Caravelle se těší, až si ho půjčíte na dovolenou, a bez kvalitní čerstvé kávy by to nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na opravdu zajímavých projektech, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.

More about the job

Požadované vzdělání:

Není podstatné

Platové rozmezí:

90 000,- až 120 000,-

Požadované jazyky:

Čeština, Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna, Sdílené auto, Lekce angličtiny

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Adresa:

Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika
Logo

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.

HR

Do you want to discuss it?

Contact Anna Bykadorova

KONTAKT

Сhcete u nás
pracovat?

Spojte se s námi

Atmoskop

Prohlédněte si, co říkají vaši budoucí kolegové

RECENZE ZAMĚSTNANCŮ

    I agree to the processing of personal data according to GDPR

    Upload CV (.pdf, .docx)

    Upload cover letter (.pdf, .docx)